panargolikos.gr
ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝΔΗΜΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο Αργολίδας: Τα τελευταία αποτελέσματα όλων των ομάδων

Κοινοποίηση

Με την 16η αγωνιστική στην Α1 και την 11η αγωνιστική στην Α2 κατηγορία καθώς και την 4η αγωνιστική στην Β΄κατηγορία συνεχίστηκαν οι αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αργολίδας το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Ιανουαρίου 2024.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο20/01/2415:00Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι.0-1
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο20/01/2415:00Μανούχος Ε., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.6-1
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.1-0
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
1-0
5.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή21/01/2415:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσάμης Μ.0-1
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.4-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/01/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Κυμπουρόπουλος Δ.1-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο20/01/2415:00Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.0-2
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/01/2418:30Κατσάνης Ι., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.4-2
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/2411:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κουτσούκος Γ.1-2
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/01/2411:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Τσάμης Μ.2-2
12.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.0-2
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/2411:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.0-5
14.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/01/2411:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.Αναβλήθηκε
15.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/01/2411:30Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Κασκαφέτος Α.2-2
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/2415:00Κατσάνης Ι., Λειβαδίτης Β., Κατσάνης Α.0-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/01/2415:00Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Κασκαφέτος Α.5-2
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη17/01/2415:30Μπατάκος Κ., Αργύρης Ι., Κοτσοβός Κ.2-3
19.ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/01/2415:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.3-1
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΝΙΚΗΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/2411:15Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α., Κοτσοβός Κ.0-5

Related posts

Μάκαρης: Απόψε, το Ναύπλιο μπορεί να ονειρευτεί ξανά!

Αστυνομική Διεύθυνση Πελοποννήσου: Πως να αποφύγετε τηλεφωνικές ή διαδικτυακές απάτες

Με πολυπληθή ομάδα υποψηφίων ο Δήμαρχος Ναυπλιέων Δ. Κωστούρος στη “Λευκή Νύχτα” Ναυπλίου