panargolikos.gr
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Αργολίδα: Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Α1 και Α2 κατηγορίας

Podosfairo Mpala
Κοινοποίηση

Με την 8η αγωνιστική στην Α1 και την 4η αγωνιστική στην Α2 συνεχίστηκαν το Σαββατοκύριακο 18/19 Νοεμβρίου οι αγώνες του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Αργολίδας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/11/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.1-2
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/11/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Κόλλιας Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
2-0
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/11/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσάμης Μ., Κατσάνης Ι.7-1
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή19/11/2315:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
0-2
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/11/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Κόλλιας Δ.3-2
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή19/11/2315:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.2-1
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/11/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π.1-5
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κατσάνης Α.5-0
9.ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/11/2315:00Κατσάνης Ι., Λειβαδίτης Β., Αποστολόπουλος Δ.3-0
10.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/11/2315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Δαγρέ Μ., Ρούσσης Σ.3-1
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/11/2311:00Κουτσούκος Γ., Τσάμης Μ., Κατσάνης Ι.5-0
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/11/2315:00Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.1-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο18/11/2315:00Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Βασιλόπουλος Μ.6-3
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΕΘΑΝΑΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο18/11/2315:00Τσατσούλη Β., Τούμπας Σ., Τσάμης Μ.3-0
15.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/11/2311:00Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Κόλλιας Δ.5-0
16.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΥΔΡΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/11/2312:00Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.1-5
17.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΣΥΜΝΗΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/11/2315:00Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β., Κασκαφέτος Α.

P

Related posts

Παρέμβαση του Αντιπεριφερειάρχη Πελοποννήσου Πρωτογενούς Τομέα στο συνέδριο του σχεδίου SECON

Ομάδα Σύνταξης

Γιώργος Γαβρήλος Υποψήφιος Βουλευτής Αργολίδας: Ημέρα Εθνικής Υπερηφάνειας

Ποδόσφαιρο Αργολίδας: Τα αποτελέσματα της Α1 και της Α2 κατηγορίας